MÆRKER
TILBUD HÅRET HUDPLEJE MAKEUP ELEKTRONIK HELSE DUFTE

Medarbejdere

MEDARBEJDERE

Andreas Højbak
Bestyrelse & stifter
andreas@billigvoks.dk
Bestyrelsesmedlem
Camilla Fruergaard
Direktion
camilla@billigvoks.dk
Direktør & bestyrelsesmedlem
Michelle Pedersen
Indkøb
michelle@billigvoks.dk
Indkøbsansvarlig
Michelle Weis
Marketing

Tekstforfatter
Stine Vad
Marketing

Tekstforfatter
Nikolaj Hillers Franck
Lager
nikolaj@billigvoks.dk
Lageransvarlig
Gözde Karabulut
Lager

Lagermedarbejder
Isak Quist Kristensen
Lager

Lagermedarbejder
Emma Dalum
Lager

Lagermedarbejder
Hanne Grønskov Jensen
Butik
hanne@billigvoks.dk
Frisørmester
Astrid Baj
Butik
astrid@billigvoks.dk
Kosmetolog
Jeannie Messell
Butik
jeannie@billigvoks.dk
Kosmetolog
Dig?
Er du vores nye kollega
job@billigvoks.dk
Indsend dit CV og en ansøgning
KONTAKT OS
VI HJÆLPER DIG GERNE!
(+45) 86 77 00 01
HVERDAGE SØNDAGE
10.00-17.00 14.00-17.00
VIND 2.000 DKK I GAVEKORT!
Vi trækker lod blandt alle på vores mail-liste hver måned